Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Günlük kiralık Özellikle yaz aylarında, klasik otel ya da tatil köylerine alternatif olarak geliştirilen bir tatil şeklidir. Atakum da Avrupa’lı turistlerle uzun yıllardır yapmakta olduğu Günlük haftalık kiralık bu tatil organizasyonuna son yıllarda yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızdan sonra yurt içinde yaşayan vatandaşlarımızın ilgisi artmaya başlamıştır.

Atakum da Günlük olarak Ev Villa ve Apart daire Kiralana bilmektedir, Günlük kiralıkların içindeki tüm eşyalarıyla, varsa özel havuz ve bahçesiyle en az Günlük ve haftalık süreyle kiralanması şeklinde yapılmaktadır. Günlük kiralık tatilinin en önemli özelliği kısıtlamanın olmadığı, en özgür tatil şekli olmasıdır.

Otellerdeki gibi herhangi bir kısıtlama olmaksızın, yemek ya da diğer aktivitelerin saatlerine uymadan, sıra beklemeden, istediğiniz şekil ve zamanda istediğinizi yapmak ya da istediğiniz yemeği yapıp, istediğiniz saatte yiyebilme özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. En önemlisi ise aileniz ya da arkadaş grubunuzla başbaşa tatil yapabilme lüksü sunar.

Günlük kiralıkların hepsinde mobilya, beyaz eşya ve mutfak araç gereçleri tamdır. Genellikle tüm odalar klimalıdır. Bizim için önemli olan misafirlerimizin en az eşya ile evlerimize gelebilmelerini sağlamaktır. Bunun için; 2 yatak odalıdan 7 yatak odalıya kadar her sayıda misafiri ağırlayabilecek, özel havuzlu müstakil villalar ve ortak havuz paylaşan evlerde konaklayan ailelerin her türlü gereksinimini sağlayacak tüm eşyalar fazlasıyla bulunmaktadır.

Atakum Portföyümüzde kalabalık ailelere, muhafazakar ailelere, balayı çiftlerine ve her bütçeye uygun villalar bulunmaktadır. Yapacağınız tek şey internet sitemizdeki beğendiğiniz lüks müstakil villa, ortak havuzlu villa ya da apartlardan birini seçerek telefon, mail ya da web sitemizdeki rezervasyon formuyla istediğiniz tarih aralığını belirterek rezervasyon talebinde bulunmaktır.

Hakkımızda
Rate this post